Witamy na stronie EkoRec Jestesmy młodą dynamiczna firmą.

Nasze zamierzenia
Zajmujemy się segregacją recyklingiem oraz składowaniem różnego rodzaju odpadów. W zakresie naszej działalności podjeliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Miejskiej Gospodarki Komunalnej MGK Oleśnica segregująć juz odpady z miasta oraz gminy Oleśnica i rozwijamy się dalej.

Produkujemy coraz więcej odpadów. Jest to cywilizacyjny uboczny aspekt naszego życia. Musimy mądrze i rozsądnie z tym problemem sobie poradzić, aby nie powodować degradacji naszego środowiska.

Dlatego też jako nowa, młoda firma wychodzimy naprzeciw wyzwaniom jakie stawiają przed nami wszystkimi warunki konsumpcyjne naszego codziennego życia.Dostosujemy ofertę do idiwidualnych potrzeb przedsiębiorców i klientów idiwidalnych.Masz problem z odpadami skontaktuj się z nami !
Celem działania przedsiębiorstwa EkoRec jest maksymalizacja recyklingu odpadów w sposób najbardziej efektywny i opłacalny.

Obowiązek odzysku odpadów opakowaniowych i poużytkowych nałożony na przedsiębiorców oraz importerów chcemy przejmować oraz realizować tanio i rzetelnie.

Opłaty za realizację tych obowiązków, teraz i w przyszłości, trafiać będą do krajowych firm, umożliwiając im rozwój ku pożytkowi środowiska naturalnego oraz gospodarki narodowej.

Główna strona WebDesign