Otwórz w Word

Umowa dzierżawy
Otwórz w Word

Cennik

Profesjonalny sprzęt treningowy jest drogi, zajmuje dużo miejsca, wymaga serwisowania i w dodatku szybko się nudzi. Często wystarczy kilka tygodni ćwiczeń aby poprawić swoją sylwetkę i kondycję, więc czy naprawdę warto posiadać takie urządzenie na zawsze ...?
    FitnessRent daje Ci możliwość korzystania z urządzeń wysokiej klasy za niewielką cenę w stosunku do ich wartości.
    Rowerek stacjonarny, bieżnia, a może orbitrek? Zaplanuj trening tak, aby był jak najbardziej efektywny, a jednocześnie urozmaicony. Możesz zarezerwować inne urządzenie na każdy tydzień swoich ćwiczeń!
    Może jesteś mamą małego dziecka próbującą wrócić do dawnej figury? Może mężczyzną chcącym poprawić sylwetkę? Każdy z nas ma różne powody aby ćwiczyć, ale wszyscy mamy podobny problem - jak znaleźć czas na wyjście do siłowni czy aerobik? Wypożyczając sprzęt do domu masz do niego nieograniczony dostęp, ćwiczysz wtedy kiedy chcesz i możesz, nawet oglądając TV.
    Najważniejsza jest wytrwałość. Zaproś do ćwiczeń męża, koleżankę, sąsiada, przyjaciela, rodzica - wspierajcie się w swoich postanowieniach. Razem zarezerwujcie urządzenia, ustalcie wagi do jakich dążycie i osiągnijcie je razem!

    Z FitnessRent osiągniesz sylwetkę !

eBiu - WebDesign